Vyberte si:

Zobraziť ďalšie články

Ďalšie články

AZÚCAR CUBANA v Malej synagóge v Trnave vystúpila 30.8.2011 v latino kubánskych rytmoch

Netradične v utorok 30.augusta 2011 v Malej synagóge v Trnave na Haulíkovej ulici v rámci Večera priateľov umenia a v spolupráci so Silviou Josifoskou sa konal koncert skupiny Azúcar Cubana. Fantastické rytmy, fantastický zvuk, skvelá atmosféra tohoto podujatia a krásne prostredie synagógy boli dôvodom veľkej spokojnosti všetkých zúčastnených.Skrátka, opäť jedna pekná akcia pre Trnavu. Fotografie Vám prinášame na konci článku.

Hudobná skupina založená na začiatku roku 2007 .

kubánsky cukorJanely Fernández Díaz a Yoanna González Hernández - dve Kubánky, ktoré prišli na Slovensko v októbri 2005 ako súčasť kubánskej hudobnej skupiny, sformovali neskôr, spolu z vynikajúcimi slovenskými hudobníkmi, vlastné hudobné zoskupenie s názvom Azúcar Cubana.

Azúcar Cubana je skupina malého formátu „s veľkým zvukom“ pozostávajúceho z piatich hudobníkov. Azúcar Cubana kombinuje excelentným spôsobom tradičnú kubánsku hudbu s výsostne súčasnými aranžmánmi a prezentuje vo svojom repertoári rôznosť štýlov karibskej oblasti ako salsa, son, merengue, cumbia, bolero, cha cha cha. Od svojho vzniku zaznamenala skupina veľký úspech a predstavuje sa publiku na rôznych festivalových, klubových pódiách a  mnohých veľkých spoločenských podujatiach. Na konci roku 2007 Azúcar Cubana vydala svoj prvý album s názvom Como la primera vez.Fotogaléria k článku

Návrat hore