Vyberte si:

Zobraziť ďalšie články

Ďalšie články

Michal Balla Trio bolo 23.2.2012 v Malej synagóge v rámci Večera priateľov umenia.

Opäť fantastická atmosféra na Večere priateľov umenia. Hudobníci pripravili náročnému publiku neskutočný zážitok.

Plná synagóga bola aj vďaka priaznivcom dobrého jazzu zo Serede.

Sereďsko-Trnavská zostava hudobníkov spojila aspoň na chvíľu dve susediace mestá Trnavu a Sereď.

Krásnu predajnú expozíciu svojich ručne vyrobených šperkov ukázala verejnosti v Trnave už po druhý krát slovenská výtvarníčka Jana Kamienková.

Celý večer splnil očakávania a ďakujeme týmto všetkým, ktorí sa o to postarali.

 

Michal Balla :

V r. 1986-1994 člen skupiny Tralala Band zameranej na fusion music, ktorá účinkovala v r.1994 na festivale FIMU (Festival International de Musique Universitaire) v Belforte. V rokoch 2003-2006 absolvuje súkromné hodiny na Swiss Jazz school v Berne u saxofonistu Samuela Zingga. Ďalšími lektormi sú Bernhard Wiesinger /AT/ a Andy Middleton/USA/. V roku 2007 mu bola udelená cena za muzikálny výkon na súťaži Nové tváre Slovenského jazzu. Je absolvent Akadémie Umení v Banskej Bystrici v hre na saxofón u prof. A. Stepanova. Momentálne vyučuje hru na dychové nástroje na ZUŠ J.F.Kvetoňa v Seredi.

Lukáš "Olage" Olah : basgitara - začal hrať v 15 rokoch. Už ako 17 ročný sa pohyboval na hudobnej scéne v rôznych popových formáciách. Založil v Seredi jazz-fusion orientované skupiny Freetones a S.M.O.G., s ktorou získal na súťaži "Nové tváre slovenského jazzu" 2006 cenu za inštrumentálny výkon jednotlivca a za skupinový výkon.

Jakub Hittrich : bicie - vyštudoval konzervatórium v Bratislave, momentálne vyučuje na ZUŠ v Trnave. Účinkoval s : Peter Cardarelli, Trinity group, Fermata, Mária Čírová, Dominika Mirgová, Sanyland, Dano Heriban trio, a iné..

Partneri podujatia :

mala synagogamala synagogamala synagogamala synagoga


Fotogaléria k článku

Návrat hore