Vyberte si:

Zobraziť ďalšie články

Ďalšie články

Unicamp 2012 bol aj v Malej synagóge v Trnave.

KOMUNIKUJ. ZDIEĽAJ. SPOZNÁVAJ. HĽADAJ. HÁDAJ. VYTVÁRAJ. NIČ. INŠPIRUJ. POCHYBUJ. ZAPISUJ. ZMEŇ. VYROB.      ZAČNI DNES !!!

Unicamp je neformálna študentská konferencia o marketingu, médiách, dizajne, umení, architektúre a online svete, ktorej snahou je dať možnosť študentom stretnúť odborníkov priamo z praxe a nadchnúť ich pre oblasť, ktorú študujú.
Prvý ročník sa konal v priestoroch Fakulty masmediálnej komunikácie UCM, ten druhý v priestoroch hotela Holiday Inn v Trnave. Viac ako 400 študentov a ľudí z prostredia marketingu a médií, a ďalších 2300 ľudí z pohodlia domova si malo možnosť vychutnať prednášky kvalitných spíkrov ako sú Darragh Doyle (worldirish.com),Michael Bohanes (Google) Andras Berta(Festival Sziget), Zora Jaurová (EHMK2013), Ivan Štefunko (Neulogy), Vladimír Synek, Richard Rybníček, Michal Meško (Martinus.sk), majiteľ spoločnosti Websupport Michal Truban, dizajn štúdio Milk, co-creative director MUW Digital Radovan Grežo a mnohých ďalších odborníkov.
Unicamp nie je tradičná odborná konferencia, nesie sa v uvoľnenom štýle a je určená predovšetkým nielen pre študentov, ale aj freelancerov či mladých podnikateľov.

Miestom, kde stretnete kúzelníka, riaditeľku továrne na kreatívu, kouča v oblastí inovácií, chlapcov, čo sa radi hrajú a dokážu sa tým živiť, fotografa, ktorý sa dostal k foteniu pre stávku o sud piva, blogera píšuceho o vlastných „dovolenkách“ v cudzine, týpka, ktorý dokázal kreatívne duše na celom svete spojiť do jednej komunity a mnohých ďalších neobyčajných ľudí, takým miestom je Unicamp.
Aj tento rok prídu z viacerých krajín sveta priamo do Trnavy ľudia, ktorí rozmýšľajú inak ako 90% populácie, vidia problém a riešia ho, tvoria krásne a užitočné veci, robia svoje okolie zaujímavejšie. Prídu zadarmo, bez nároku na honorár, len aby Vám ukázali, ako sa dajú robiť veci inak, lepšie, kvalitnejšie a kreatívnejšie.

Sekcia ESET - prednášky:
Peter Vidovič a Robert Vereš
Michal Štencl
Martin Tino Hrnčiar
Filip Fischer
Shane Gillan
Eddie Johnson
Matias Corea

Sekcia Nadácia ORANGE - prednášky:
Tomáš Griger
Nice architects
Petr David Josek
Pišta Vandal
Martina Rozinajová
Ján Košturiak
Rebecca Richardson


Fotogaléria k článku

Návrat hore